Bilete pentru meciul cu CSMS Iasi
Publicat in Mai 9, 2013
FC Universitatea Cluj pune in vanzare, incepand de vineri, 10 mai, biletele pentru meciul cu CSMS Iasi. Partida din cadrul etapei a 31-a a Ligii 1 este programata luni, 13 mai, pe Cluj Arena, de la ora 19:00.

Tichetele de intrare pot fi achizitionate doar de la casele de bilete de la Cluj Arena, iar pretul acestora este cuprins intre 10 lei (Peluza I), 20 lei (Tribuna II) si 100-175 lei (zona VIP).

Casele de bilete sunt deschise zilnic, in intervalul orar 12:00-21:00.

Elevii, studentii si pensionarii beneficiaza de 50% reducere (in tribuna II) pe baza carnetului de elev/student si a cuponului de pensie.

In vederea organizarii in conditii corespunzatoare a meciului de fotbal mai sus mentionat, conducerea clubului face urmatoarele precizari:

- Pentru reducerea cheltuielilor referitoare la organizare, vom pune in vanzare bilete doar la zonele VIP, Tribuna a II-a si Peluza I.
- Abonamentele eliberate anterior pentru Tribuna I raman valabile.

Va multumim pentru intelegere!
Conducerea FC Universitatea Cluj

Iata preturile biletelor de intrare la meciul cu CSMS Iasi:Bilete cu CSMS Iasi