Bilete la pachet pentru meciurile cu Sportul și CFR 1907
Publicat in Aprilie 26, 2012
FC Universitatea Cluj anunță prețurile biletelor pentru “dubla” cu Sportul (5 mai) și CFR 1907 (8 mai) de pe Cluj Arena. Deoarece meciurile se dispută la distanță de numai 3 zile, clubul nostru a pregătit o ofertă specială pentru suporteri, cu tichete la pachet pentru ambele partide! Tichetele de intrare la cele două meciuri s-au pus în vânzare începând de miercuri, 2 mai, la casele de bilete de la Cluj Arena, în intervalul orar 10:00-20:00.

IMPORTANTPensionarii, studenții și elevii beneficiază de 50% reducere în peluze şi la tribuna II, dar numai în cazul în care achiziţionează bilete separat la cele două meciuri (reducerea de 50% nu se aplică la pachetele de bilete, deoarece preţul acestora deja include o reducere).