„U” Cluj prin ochii copiilor!
Publicat in Octombrie 21, 2011
Clubul Universitatea Cluj isi premiaza cei mai infocati suporteri „U”-isti, cu varste cuprinse intre 3 si 14 ani, cu bilete la meciul cu Dinamo Bucuresti, din 29 octombrie!

Se cauta: cel mai interesant desen care sa redea Universitatea Cluj prin ochii copiilor. Odata realizat desenul, rugam parintii sa ne trimita fotografia acestuia la adresa contact@universitateacluj.ro, iar noi o vom posta intr-un album pe . Primele doua poze care vor aduna cele mai multe like-uri vor primi cate trei bilete in zona dedicata familiilor. Micii artisti vor fi premiati in ziua meciului in Parcul de joaca de langa Cluj Arena, unde ii asteptam pe toti copiii cu diverse surprize.

In plus, desenele care vor avea cele mai multe like-uri vor fi afisate in ziua meciului pe promenada stadionului Cluj Arena. Asteptam cu mare interes pozele voastre!