Fii alături de „U” pe stadion. La fiecare meci! ABONAMENTE pentru sezonul 2014-2015
Publicat in Iulie 23, 2014

Universitatea a pus în vânzare cardurile de acces valabile pentru toate partidele de pe teren propriu din acest sezon.

Aşteptarea a luat sfârşit! Universitatea Cluj a pus în vânzare abonamentele valabile exclusiv pentru meciurile de pe teren propriu, din Liga I. Iar odată cu abonamentul, fiecare fan va beneficia de anumite facilităţi puse la dispoziţie de partenerii oficiali ai FC „U” Cluj.

Iată preţurile pentru abonamente:

Peluză: 120 de lei

Tribuna I: 300 de lei

Tribuna a II-a: 240 de lei

Zona VIP, etaj 4: 600 de lei

Zona VIP, etaj 3: 710 lei

Zona VIP, etaj 2: 1200 de lei

Şi pentru că vorbeam despre facilitiăţi-surpriză, vă anunţăm că abonaţii noştri, pe baza cardului emis de club, vor beneficia de anumite reduceri la partenerii FC „U”:

5 la sută la fiecare produs achiziţionat din magazinul London Tailors, din Iulius Mall

10 la sută la orice poliţă de asigurare la Safety Broker

10 la sută la orice produs achiziţionat de la magazinul oficial al Universtiăţii, din Iulius Mall.

Lista va continua, aşa că vă sfătuim să fiţi cu ochii pe site-ul oficial! Abonamentele se vor emite zilnic între orele 12:00 şi 20:00. În ziua meciului cu Dinamo Bucureşti, luni, 4 august, nu se vor emite abonamente.