Emil Szolomajer, reprimit in stafful tehnic
Publicat in Septembrie 18, 2011
In urma unui incident care a avut loc la antrenamentele echipei din aceasta saptamana, Emil Szolomajer, antrenorul cu portarii de la Universitatea Cluj a fost suspendat din functie pe o perioada determinata. Acesta a fost reprimit azi in stafful tehnic, dupa ce a purtat o discutie cu antrenorul principal.

Emil Szolomajer: „Dupa reactia pe care am generat-o la antrenamentul echipei, vreau sa-mi cer scuze fata de stafful tehnic, jucatori, conducere si suporteri. Prin comportamentul meu am pus in dificultate bunul mers al echipei, organizarea care se afla acum la Universitatea Cluj, un club profesionist. Multumesc staffului pentru intelegerea de care a dat dovada si imi doresc ca aceste probleme sa nu mai apara. Sunt constient ca am gresit, imi asum acest lucru si sper sa nu se mai intample”.