Bilete pentru "U" Cluj - FC Botoşani
Publicat in Martie 13, 2015
Universitatea Cluj va întâlni marţi, de la ora 15:30, pe FC Botoşani, în etapa a XXII-a a Ligii I, prima intermediară din acest sezon. Biletele pentru meciul de pe Cluj Arena se vor pune în vânzare începând de duminică, iar preţurile sunt următoarele:

Peluză – 10 lei

Tribuna a II-a: 20 de lei

Tribuna I: 30 de lei

Zona VIP, etaj 4 – 50 de lei

Zona VIP, etaj 3 – 60 de lei

Zona VIP, etaj 2 – 100 de lei

Casele vor fi deschise duminică şi luni în intervalul 12:00 - 18:00, iar marţi programul va începe la ora 10:00.

Elevii, studenţii şi pensionarii beneficiază de 50 la sută reducere, la tribunele I şi II, în sectoarele special amenajate: 2A2, respectiv 2S1. Reducerea este valabilă exclusiv pe baza carnetului de elev/student, vizat la zi, respectiv pe baza cuponului de pensie.

Totodată, copiii sub 7 ani vor beneficia de acces gratuit în sectorul 2M2, de la tribuna a II-a, însoţiţi de un adult. În baza unui act doveditor, copiii vor primi un bilet cu valoare zero de la casa de bilete de la Cluj Arena.

Partida dintre "U" Cluj şi FC Botoşani se va disputa marţi, de la ora 15:30. Vă aşteptăm!