Bilete pentru meciul cu Rapid: când se pun în vânzare şi ce preţuri au
Publicat in Aprilie 2, 2015
Meciul cu Rapid Bucureşti, unul dintre cele mai importante de până acum, se joacă sâmbătă, de la ora 20:30, pe Cluj Arena, iar "studenţii" au nevoie de sprijinul tuturor fanilor. Biletele pentru acest meci se vor pune în vânzare începând de vineri, în intervalul orar 12:00 - 20:00, iar sâmbătă casele se vor deschide la ora 10:00.

Iată şi preţul biletelor:

Peluza I: 15 lei

Tribuna a II-a: 15 lei

Tribuna I: 30 de lei

Zona VIP, etaj 4: 50 de lei

Zona VIP, etaj 3: 60 de lei

Zona VIP, etaj 2: 100 de lei

Elevii, studenţii şi pensionarii beneficiază de preţ promoţional, la tribunele I şi II, în sectoarele special amenajate: 2A2, respectiv 2S1, respectiv 10 lei în tribuna a II-a şi 15 lei în tribuna I. Reducerea este valabilă exclusiv pe baza carnetului de elev/student, vizat la zi, respectiv pe baza cuponului de pensie. Totodată, copiii sub 7 ani vor beneficia de acces gratuit în sectorul 2M2, de la tribuna a II-a, însoţiţi de un adult. În baza unui act doveditor, copiii vor primi un bilet cu valoare zero de la casa de bilete de la Cluj Arena.

Meciul dintre "U" Cluj şi Rapid Bucureşti se va disputa sâmbătă, de la ora 20:30, pe stadionul Cluj Arena. Ne vedem în tribune!