Bilete pentru meciul cu FC Viitorul şi o surpriză pentru fani
Publicat in Octombrie 22, 2014

Tichetele pentru partida de sâmbătă, de pe teren propriu, contra celor de la FC Viitorul se vor pune în vânzare începând de joi, la casele de la stadion.

Pentru această partidă v-am pregătit şi o mică surpriză. Astfel, fiecare al 100-lea cumpărător de bilet la jocul contra FC Viitorul va primi cadou un DVD cu documentarul de excepţie, „Povestea U”, realizat de către Televiziunea Română.

Preţurile pentru meciul cu Viitorul sunt cele cu care v-am obişnuit, după cum urmează:

Peluză – 10 lei

Tribuna a II-a: 20 de lei

Tribuna I: 30 de lei

Zona VIP, etaj 4 – 50 de lei

Zona VIP, etaj 3 – 60 de lei

Zona VIP, etaj 2 – 100 de lei

Începând cu acest sezon, elevii, studenţii şi pensionarii beneficiază de 50 la sută reducere, la tribunele I şi II, în sectoarele special amenajate: 2A2, respectiv 2S1. Reducerea este valabilă exclusiv pe baza carnetului de elev/student, vizat la zi, respectiv pe baza cuponului de pensie.

Totodată, copiii sub 7 ani vor beneficia de acces gratuit în sectorul 2M2, de la tribuna a II-a, însoţiţi de un adult. În baza unui act doveditor, copiii vor primi un bilet cu valoare zero de la casa de bilete de la Cluj Arena.

Partida dintre „U” şi FC Viitorul se va disputa sâmbătă, de la ora 18:30, şi contează pentru etapa a XII-a a Ligii I.